در این پست توضیحی مختصر از کتاب های اینجانب را مشاهده می کنید.

عرفان های دروغین: دامی برای جوانان دستاویزی برای اغفال ن و دختران

عرفان های دروغین: دامی برای جوانان دستاویزی برای اغفال ن و دختران

معرفی کوتاه: امروزه جریان‌های مخربی به نام معنویت‌های نوظهور کیان انقلاب و جمهوری اسلامی ایران را مورد حمله قرار داده‌اند. به ویژه که مدعیان دروغین معنویت‌های نوظهور و عرفان‌های بدلی تاکنون دامی برای اغفال ن و دختران و جوانان گسترده‌اند. متأسفانه پای این جریان‌ها به مدارس هم باز شده است. لازم است مربیان پرورشی و معلمان سراسر کشور با بخشی از افکار و اعمال این جریان‌ها آشنا شوند و دانش‌آموزان را از ترفندهای آنان آگاه کنند. کتاب حاضر با چنین هدفی تدوین شده است.

افتخارات ایران و ایرانیان

افتخارات ایران و ایرانیان

معرفی کوتاه: همانطور که از نام این کتاب پیداست، کتابی است راجع به افتخارات ایران و ایرانیان. این کتاب بیش از 100 منبع دارد و من سعی کردم خلاصه و گزیده ای از این منابع را در این کتاب جمع آوری کنم. کتاب شامل سه بخش می باشد؛ بخش اول، ایرانیان در قرآن و روایات می باشد، در بخش دوم افتخارات تاریخی و معاصر معرفی شده، بخش سوم و پایانی نیر جمع بندی کلی می باشد. برخی از مطالب نوشته شده در این کتاب سالها مخفی نگه داشته شده، و برخی از دستاورد های ما ایرانیان می باشد که به نام کشور های دیگر ثبت شده است. در کل خواندن این کتاب را به تمامی ایرانیان و وطن دوستان پیشنهاد می کنم.

اژدهای موفق(نگاهی به آموزش و پروش کشور چین)

اژدهای موفق(نگاهی به آموزش و پروش کشور چین)

معرفی کوتاه: این کتاب به معرفی آموزش و پروش کشور چین می پردازد. فصل اول نگاهی کلی به چین دارد، در فصل بعد با ساختار آموزشی این کشور آشنا می شویم و سپس به بحث آموزش معلمان می رسیم، در آخر هم تصاویر و نکات جالب توجه آورده شده است. این کتاب را برای مدارس، مدیران و معلمان و کسانی که پروژه های تحقیقاتی دارند پیشنهاد می کنم.

معرفی کتاب های نوشته شده توسط اینجانب

کتاب ,  ,های ,کشور ,ایرانیان ,معرفی ,این کتاب ,    ,شده است ,در این ,پروش کشور

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

کافه نصرت مونارک اخبار دنیای موازی دنیای چادر مهران جعفرخانی حفاظ رودیواری دانش-ایران سلام عطر گل ها طرح تدبیر مدارس ابتدایی 99-98